Serit Combi

Alkaliczny, nisko pieniący preparat czyszczący

ZASTOSOWANIE:

Mycie wszelkiego rodzaju podłóg odpornych na działanie wody; betonu, klinkieru i podłóg z kamienia naturalnego oraz materiałów syntetycznych, a także powierzchni pomalowanych i lakierowanych itp. Skutecznie myje podłogi, ściany, maszyny, narzędzie i inne wyposażenie w restauracjach, zakładach przetwórstwa żywności, szpitalach, ośrodkach sportowo-rekreacyjnych itp., Skutecznie rozpuszcza i czyści zabrudzenia olejowe, tłuszczowe, sadzę, cząsteczki brudu itp.

PRZEZNACZENIE:
Mycie/ strippowanie/ gruntowne czyszczenie – odtłuszczanie powierzchni z uzyciem szorowarek i automatów – ręczne czyszczenie powierzchni maszyn i narzędzi w przemyśle spożywczym.
OPIS:
Płyn do czyszczenia podłóg

Alkaliczny, nisko pieniący środek do czyszczenia powierzchni odpornych na środowisko alkaliczne i wodę. Stosowany głównie przy czyszczeniu powierzchni podłogowych na halach produkcyjnych w przemyśle i warsztatach z użyciem automatów czyszczących i szorowarek. Nie uszkadza powierzchni niklowanych, stalowych, emaliowanych i aluminiowych. A 357 rozpuszcza oleje, tłuszcze, sadzę, cząsteczki brudu, jest równie efektywny przy użyciu zimnej, ciepłej oraz twardej wody, może być używany na wszelkich powierzchniach wodoodpornych, pozostawia podłogę lśniącą i zapobiega osiadaniu kurzu, pozostałości środka mogą zostać wylane bezpośrednio do kanalizacji, przeznaczony do użytku profesjonalnego.

Dodatkowe informacje
pH
13.5
Dostępne opakowania
10 l, 25 l, 210 l, 600 l, 1000 l
Zalecenia
W zależności od wrażliwości powierzchni, stopnia i charakteru zanieczyszczenia oraz zastosowanej techniki czyszczenia od 1-20%.Niskie ciśnienie – 2-5%Szorowarki, automaty – 1-5%Wysokie ciśnienie – 2-5%Mycie ręczne/ kąpiel – 2-20%