Kalk & Aluminium

Kwaśny preparat czyszczący

ZASTOSOWANIE:

Roztwór roboczy nanieść na powierzchnię i po kilku minutach spłukać czystą wodą.

PRZEZNACZENIE:

Usuwanie osadów tłuszczowych i olejowych – usuwanie rdzy i innych tlenków metali – dezoksydacja – usuwanie osadów wapiennych.

UWAGA!

Zachować ostrożność przy pracy z preparatem na powierzchniach wykonanych z metali lekkich i innych wrażliwych na kwasy. W przypadku braku pewności co do odporności powierzchni na kwasy dokonaj próby na niewielkiej powierzchni. Zawsze dokładnie obserwuj czyszczoną powierzchnię a w przypadku niepokojących objawów natychmiast płucz ją dużą ilością wody.

Opis:

Silnie skoncentrowany, kwaśny środek czyszczący na bazie kwasu fosforowego z inhibitorami korozji do usuwania wyjątkowo uporczywych osadów wapiennych i rdzy. Stosowany głównie do czyszczenia przewodów rurowych, ścieków, kotłów parowych, kadzi. Uwaga: zachować ostrożność przy pracy z preparatem na powierzchniach wykonanych z metali lekkich i innych wrażliwych na kwasy. Znajduje zastosowanie w przemyśle spożywczym, przemyśle stoczniowym, w łaźniach, umywalniach, toaletach, myjniach samochodowych itp.

Dodatkowe informacje
pH
1,5
Dostępne opakowania
25 l
Zalecenia
W zależności od wrażliwości powierzchni, stopnia i charakteru zanieczyszczenia oraz zastosowanej techniki czyszczenia od 5-50%.