Alfanol HR

Alkaliczny preparat odtłuszczający

ZASTOSOWANIE
Roztwór roboczy nanieść na powierzchnię opryskiwaczem, szczotką, lub zanurzyć oczyszczany element w roztworze. Po kilku minutach spłukać czysta wodą.
PRZEZNACZENIE:
Mycie pojazdów, samochodów ciężarowych, wózków widłowych, plandek brezentowych, kontenerów, traktorów, urządzeń i maszyn rolniczych oraz drogowych itp. – odtłuszczanie i czyszczenie maszyn przemysłowych, taśmociągów, powierzchni metalowych, urządzeń rolniczych oraz bardzo zabrudzonych powierzchni hal sportowych, siłowni itp. – bardzo dobry efekt uzyskuje się również przy czyszczeniu fasad i powierzchni przed malowaniem – czyszczenie silnie zanieczyszczonych podłóg przy użyciu automatów czyszczących tylko z dodatkiem preparatu Defoamer 1510 likwidującego pianę w zbiorniku wody brudnej.
OPIS:
Alkaliczny środek odtłuszczający. Bardzo ekonomiczny i wydajny. Alfanol HR doskonale usuwa zabrudzenia olejowe i tłuszczowe, sadzę oraz brud uliczny, uwalnia wiązania statyczne. Może być używany z zimną, ciepłą, twardą lub słoną wodą. Nie niszczy tworzywa sztucznego. Może być stosowany do myjek wysokociśnieniowych, szorowarek oraz do mycia ręcznego. Działa szybko i efektywnie, nawet na wilgotnych powierzchniach. Alfanol HR jest wysoko skoncentrowany i oszczędny, a jednocześnie skuteczny nawet w niskiej koncentracji. Jest łatwy do spłukiwania i pozostawia połysk na czyszczonej powierzchni.
Dodatkowe informacje
pH
12.9
Dostępne opakowania
10 l, 25 l, 200 l, 1000 l
Zalecenia
W zależności od wrażliwości powierzchni, stopnia i charakteru zanieczyszczenia oraz zastosowanej techniki czyszczenia od 0,2-25%. Niskie ciśnienie – 2-5% Wysokie ciśnienie – 0,2-10% Mycie ręczne, kąpiel – 2-25% Szorowarki – 0,2-2% Automaty do mycia podłóg – 0,2-3%